willem steelink ets

Geplaatst door  tonkalkman

verkochte items
Alle items van deze verkoper ()
  • Willem Steelink (sr.) (1826-1913)
GesigneerdHandgesigneerd

Het betreft hier een ets van Willem Steelink (1856-1928) naar een schilderij van Jan Portielje (1829-1908).

Starttijd:03-08-2012 om 22:02
Eindtijd:08-08-2012 om 22:02
Openingsbod€ 50
ObjectlocatieNederland