WILLEM TIJSSEN: aquarel/plakkatverf, zonder titel - Verkocht

WILLEM TIJSSEN: aquarel/plakkatverf, zonder titel  kopen? Bied vanaf 65!
WILLEM TIJSSEN: aquarel/plakkatverf, zonder titel  kopen? Bied vanaf 65!WILLEM TIJSSEN: aquarel/plakkatverf, zonder titel  kopen? Bied vanaf 65!
  • Willem Tijssen (1898-1979)

Kunstenaar: Willem Tijssen
Techniek: aquarel/plakaatverf

Titel: zonder titel

Jaar: onbekend

Afmetingen:

- Lijst: 44 x 36 cm.

- werk zichtbaar: 28,5 x 22 cm

Ingelijst: Ja, in originele atelierlijst

Gesigneerd: Gesigneerd op voorzijde

Conditie: werk is in goede conditie. De lijst is op één plek gebroken.

Verzendkosten €10,-. Afhalen in Alkmaar is ook mogelijk.

De verkoper heeft zijn best gedaan een waarheidsgetrouwe weergave van de kunstwerken te maken. Kleuren kunnen iets afwijken van de werkelijkheid.

Typefouten voorbehouden.

Verkoper accepteert betalingen via PayPal of met Bitcoins.

Willem Tijssen (1898-1979)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (0)
Geplaatst door  TwN

81 verkochte items
Dit item is verkocht voor 65,00
Starttijd:08-10-2014 om 00:14
Eindtijd:14-10-2014 om 00:14