Type | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1928 |
Techniek | Ets |
Stijl | Klassiek |
Onderwerp | Historisch |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 48 x 32 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | geen idee |
Conditie | |||||||||||
Conditie | Goed | ||||||||||
Willem van den BERG (Den Haag 1886 - Amsterdam 1970) Ets Franciscus Kenninck ( aartsbisschop van utrecht Afmeting beeldmaat 23 x 30 cm Afmeting totaal 32 x 48 cm Gedateerd 1928 Gesigneerd met potlood Verder in goede staat | |||||||||||
Transport | |||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Prijs | Tot 2 kg.
Starttijd | 21-5-2022 om 10:39 |
Eindtijd | 29-5-2022 om 19:52 |
Objectlocatie | Den Haag, Nederland |