Willem van den Berg - Franciscus Kenninck ( aartsbisschop van utrecht

Willem van den Berg - Franciscus Kenninck ( aartsbisschop van utrecht kopen? Bied vanaf 25!
Willem van den Berg - Franciscus Kenninck ( aartsbisschop van utrecht kopen? Bied vanaf 25!Willem van den Berg - Franciscus Kenninck ( aartsbisschop van utrecht kopen? Bied vanaf 25!Willem van den Berg - Franciscus Kenninck ( aartsbisschop van utrecht kopen? Bied vanaf 25!Willem van den Berg - Franciscus Kenninck ( aartsbisschop van utrecht kopen? Bied vanaf 25!Willem van den Berg - Franciscus Kenninck ( aartsbisschop van utrecht kopen? Bied vanaf 25!Willem van den Berg - Franciscus Kenninck ( aartsbisschop van utrecht kopen? Bied vanaf 25!Willem van den Berg - Franciscus Kenninck ( aartsbisschop van utrecht kopen? Bied vanaf 25!Willem van den Berg - Franciscus Kenninck ( aartsbisschop van utrecht kopen? Bied vanaf 25!Willem van den Berg - Franciscus Kenninck ( aartsbisschop van utrecht kopen? Bied vanaf 25!
  • Willem van den Berg (1886-1970)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1928
TechniekEts
StijlKlassiek
OnderwerpHistorisch
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen48 x 32 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplagegeen idee
Willem van den BERG (Den Haag 1886 - Amsterdam 1970)

Willem van den Berg was een leerling van zijn vader Andries van den Berg, daarna van de Academie voor Beeldende Kunsten in Den Haag. Hij werkte sterk onder invloed van Willem van Konijnenburg en verrichtte technisch buitengewoon knap werk. Van den Berg schilderde, tekende, etste en lithografeerde vooral boeren, vissersfiguren en dieren. Van 1938 tot 1953 was hij hoogleraar en directeur van de Rijksakademie te Amsterdam. Werken van Willem van den Berg zijn ondermeer te zien in het Singer Museum in Laren en het Gemeentemuseum in Den Haag.
Ets
Franciscus Kenninck ( aartsbisschop van utrecht
Afmeting beeldmaat 23 x 30 cm
Afmeting totaal 32 x 48 cm
Gedateerd 1928
Gesigneerd met potlood
Verder in goede staat
Binnen Nederland € 11,00
Naar België € 15,00
Naar Duitsland € 15,00
Europese Unie € 17,50
Wereldwijd € 30,00

Starttijd21-5-2022 om 10:39
Eindtijd29-5-2022 om 19:52
Openingsbod € 25
ObjectlocatieDen Haag,  Nederland