WILLEM VAN DER NAT (1864-1929) – Ets - Geiten - ca. 1900 - Verkocht

WILLEM VAN DER NAT (1864-1929) – Ets - Geiten - ca. 1900 kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 32,00

WILLEM VAN DER NAT (1864-1929) – Ets - Geiten - ca. 1900 kopen? Bied vanaf 1!WILLEM VAN DER NAT (1864-1929) – Ets - Geiten - ca. 1900 kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  kunst_ikhebje
FA. (83)

2872 verkochte items
Alle items van deze verkoper (29)
  • Willem van der Nat (1864-1929)
GesigneerdHandgesigneerd

Een ets van Willem van der Nat uit ca 1900.

KUNSTENAAR: Willem van der Nat (1864-1929), aquarellist, beeldhouwer, etser, illustrator, lithograaf, schilder, tekenaar.

Opleiding: Teken- en Schilderacademie 'Ars Aemulae Naturae' en Akademie van Beeldende Kunsten (Den Haag).

Willem van der Nat schilderde in de stijl van de Haagse School.  Op veel van de schilderijen van Willem van der Nat staat het boerenleven afgebeeld, in de vorm van landschappen met boerderijen en boerderij-interieurs. Ook de boerenfamilies en de dieren werden in beeld gebracht. Naast het werk in de omgeving van Leiden schilderde Willem van der Nat ook regelmatig in Drenthe. Het werk van Willem van der Nat is populair in Nederland en ook in het buitenland.

Lid van vereniging Arti et Amicitiae (Arti, Amsterdam).

(Bron : rkd , Scheen).

TITEL: Zonder titel / titel onbekend (‘Geiten’).
TECHNIEK: Ets.
JAARTAL: ca. 1900.
GESIGNEERD: Drukgesigneerd middenonder.

OPLAGE: Onbekend.
AFMETINGEN: Papier, 20 x 31,5 cm (b x h).
                            Beeld, 10,5 x 19,5 cm (b x h).
INGELIJST: Nee.
CONDITIE: De ets is in goede staat. Het kader rondom de ets heeft (vocht)vlekken. (zie de foto’s).

Afhandeling:

-Het werk kan afgehaald worden (in Amsterdam).

-Het werk kan aangetekend verzonden worden via Postnl.

Verzendkosten:

Binnen Nederland: 8,05 euro.

Vragen? Stuur gerust even een mailtje.

Willem van der Nat (1864-1929)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  kunst_ikhebje
FA. (83)

2872 verkochte items
Dit item is verkocht voor 32,00
Starttijd:20-04-2014 om 10:32
Eindtijd:04-05-2014 om 10:32
Biedingen (9)
10905
01 mei / 16:56
€ 32
Oversloot
01 mei / 16:55
€ 27
10905
01 mei / 16:55
€ 27
Oversloot
26 apr. / 10:48
€ 22
Eleo
26 apr. / 10:48
€ 20
Oversloot
25 apr. / 13:44
€ 15
Eleo
25 apr. / 00:23
€ 10
Visualarts
24 apr. / 12:42
€ 5
BuisArthouse
22 apr. / 00:23
€ 1