Willem van Dort - Danseressen - Inkttekeningen

Willem van Dort - Danseressen - Inkttekeningen kopen? Bied vanaf 30!
Willem van Dort - Danseressen - Inkttekeningen kopen? Bied vanaf 30!Willem van Dort - Danseressen - Inkttekeningen kopen? Bied vanaf 30!Willem van Dort - Danseressen - Inkttekeningen kopen? Bied vanaf 30!Willem van Dort - Danseressen - Inkttekeningen kopen? Bied vanaf 30!Willem van Dort - Danseressen - Inkttekeningen kopen? Bied vanaf 30!
  • Willem van Dort (1905-1996)
TypeTekening / Aquarel
TechniekPenseel (Inkt)
StijlExpressionistisch
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen20 cm x 12 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd
Vier inkttekeningen door Willem van Dort jr
Voorstellingen van danseressen
Allen losbladig, gemiddelde beeldmaat 20x12
Niet gesigneerd
Authenticiteit volledig gegarandeerd

Willem van Dort (1905-1996)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (2)
Geplaatst door  lenteman
FA. (54)

3290 verkochte items
Alle items van deze verkoper (51)
12 cm
20 cm
Starttijd:07-11-2022 om 18:43
Eindtijd:13-11-2022 om 15:47
Openingsbod € 30
ObjectlocatieOegstgeest,  Nederland
VerzendingAlleen binnen Europa