Olieverf op doek 100x80, rechtsonder gesigneerd W. v. Dort Jr., geschilderd ca. 1950 in galerielijst uit de jaren 70
Werk is op spieraam getiteld : Turkse muts (in atelier)
Willem van Dort Junior (1905-1996) was de zoon van de bekende Willem van Dort uit Bergen op Zoom. Hij overleed 1996 in Halsteren.
Hij was een leerling van de Academie voor Beeldende Kunsten in Den Haag en schilderde en tekende in de trant van de Haagse School. Landschappen, maar vooral stillevens.
Schilder woonde het grootste deel van zijn leven in Rotterdam volgde daar ook zijn opleiding aan de Academie v. B.K. ------------------------------------------------------------------------- Schilderij wordt i.v.m. de grootte Niet Verstuurd, af te halen in Alblasserdam / Kinderdijk. -------------------------------------------------------------------------
Zeer Goed
Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Alblasserdam, Nederland