Willem van Dort - In de Rotterdamse haven - Tekening

Willem van Dort - In de Rotterdamse haven - Tekening kopen? Bied vanaf 40!
Willem van Dort - In de Rotterdamse haven - Tekening kopen? Bied vanaf 40!Willem van Dort - In de Rotterdamse haven - Tekening kopen? Bied vanaf 40!Willem van Dort - In de Rotterdamse haven - Tekening kopen? Bied vanaf 40!Willem van Dort - In de Rotterdamse haven - Tekening kopen? Bied vanaf 40!Willem van Dort - In de Rotterdamse haven - Tekening kopen? Bied vanaf 40!Willem van Dort - In de Rotterdamse haven - Tekening kopen? Bied vanaf 40!Willem van Dort - In de Rotterdamse haven - Tekening kopen? Bied vanaf 40!
  • Willem van Dort (1905-1996)
TypeTekening / Aquarel
Jaartal1935
TechniekPotlood
StijlKlassiek
OnderwerpHavengezicht
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen42 x 57 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

LAATSTE KANS!!
Vlotte tekening door Willem van Dort Jr
Voorstelling van scheepsactiviteiten in de Rotterdamse haven
Losbladig, getipt op onderblad, beeldmaat 42x57
Gesigneerd en gedateerd in potlood r.o.: 'W van Dort 1935'
Authenticiteit volledig gegarandeerd
Binnen Nederland € 12,50
Naar België € 25,00
Naar Duitsland € 25,00
Europese Unie € 25,00

Starttijd18-6-2023 om 7:26
Eindtijd29-6-2023 om 20:45
Openingsbod € 40
ObjectlocatieOegstgeest,  Nederland