Willem van Dort - Scheepstypen op de Maas - Tekening

Willem van Dort - Scheepstypen op de Maas - Tekening kopen? Bied vanaf 40!
Willem van Dort - Scheepstypen op de Maas - Tekening kopen? Bied vanaf 40!Willem van Dort - Scheepstypen op de Maas - Tekening kopen? Bied vanaf 40!Willem van Dort - Scheepstypen op de Maas - Tekening kopen? Bied vanaf 40!Willem van Dort - Scheepstypen op de Maas - Tekening kopen? Bied vanaf 40!Willem van Dort - Scheepstypen op de Maas - Tekening kopen? Bied vanaf 40!Willem van Dort - Scheepstypen op de Maas - Tekening kopen? Bied vanaf 40!
  • Willem van Dort (1905-1996)
TypeTekening / Aquarel
TechniekPotlood
StijlImpressionistisch
OnderwerpHavengezicht
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen64 cm x 48 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd
Bijzondere tekening door Willem van Dort
Voorstelling van diverse scheepstypen op de Maas in Rotterdam
Losbladig op onderblad, beeldmaat 64x48, onderblad 82x50
Niet gesigneerd
Authenticiteit volledig gegarandeerd

Willem van Dort (1905-1996)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (2)
Geplaatst door  lenteman
FA. (54)

3290 verkochte items
Alle items van deze verkoper (51)
48 cm
64 cm
Starttijd:04-10-2022 om 09:52
Eindtijd:14-10-2022 om 21:26
Openingsbod € 40
ObjectlocatieOegstgeest,  Nederland
VerzendingAlleen binnen Europa