Willem van Hest - genummerde zeefdruk - Zuid-Turkije II - Verkocht

Willem van Hest - genummerde zeefdruk - Zuid-Turkije II kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 1,00

Willem van Hest - genummerde zeefdruk - Zuid-Turkije II kopen? Bied vanaf 1!Willem van Hest - genummerde zeefdruk - Zuid-Turkije II kopen? Bied vanaf 1!Willem van Hest - genummerde zeefdruk - Zuid-Turkije II kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door

Lid sinds
verkochte items
Alle items van deze verkoper ()
  • Willem van Hest (1953)
GesigneerdHandgesigneerd

Genummerde zeefdruk van Willem van Hest

Titel: Zuid-Turkije II

Oplagenummer: 3/ 62

Signatuur ontbreekt

Afmeting: 17 x 12,5 cm

Afmeting blad: 22 x 16,5 cm

Conditie: de zeefdruk verkeert in zeer goede staat, is niet eerder ingelijst geweest

Dit item is verkocht voor 1,00
Starttijd:18-08-2017 om 10:42
Eindtijd:29-08-2017 om 01:42
schoffel
21 aug. / 16:54
€ 1