Willem van Hest - gesigneerde zeefdruk - 2006 - Verkocht

Willem van Hest - gesigneerde zeefdruk - 2006 kopen? Bied vanaf 20!

Verkoopprijs: € 20,00

Willem van Hest - gesigneerde zeefdruk - 2006 kopen? Bied vanaf 20!Willem van Hest - gesigneerde zeefdruk - 2006 kopen? Bied vanaf 20!Willem van Hest - gesigneerde zeefdruk - 2006 kopen? Bied vanaf 20!

Geplaatst door

Lid sinds
verkochte items
Alle items van deze verkoper ()
  • Willem van Hest (1953)
GesigneerdHandgesigneerd

Mooie zeefdruk van Willem van Hest

Titel: geen

Jaartal: 2006

Oplagenummer: 8/ 95

Afmeting: 12 x 22 xm

Afmeting blad: 14 x 25 cm

Conditie: zeer goed, niet eerder ingelijst geweest

Dit item is verkocht voor 20,00
Starttijd:01-08-2017 om 11:41
Eindtijd:11-08-2017 om 10:41
harrywillems
01 aug. / 14:04
€ 20