Willem van Hest - gesigneerde zeefdruk - 95 ex.

Willem van Hest - gesigneerde zeefdruk - 95 ex.  kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 17,00

Willem van Hest - gesigneerde zeefdruk - 95 ex.  kopen? Bied vanaf 1!Willem van Hest - gesigneerde zeefdruk - 95 ex.  kopen? Bied vanaf 1!Willem van Hest - gesigneerde zeefdruk - 95 ex.  kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door

Lid sinds
verkochte items
Alle items van deze verkoper ()
  • Willem van Hest (1953)
GesigneerdHandgesigneerd

Prachtige zeefdruk van Willem van Hest

Titel: geen

Jaartal: 2000

Oplagenummer: 3/ 95

Afmeting afbeelding: 14 x 22,5 cm

Afmeting papier: 20 x 30 cm

Conditie: de zeefdruk verkeert in uitmuntende staat, is nog nooit ingelijst geweest

Dit item is verkocht voor 17,00

Starttijd:25-07-2016 om 14:05
Eindtijd:01-08-2016 om 20:05

Biedingen (7):

JediArends
27 jul. / 08:44
€ 17
Robstaken
27 jul. / 08:44
€ 15
JediArends
27 jul. / 08:44
€ 12
Robstaken
27 jul. / 08:44
€ 10
JediArends
27 jul. / 00:17
€ 5
Robstaken
27 jul. / 00:17
€ 3
Robstaken
26 jul. / 14:01
€ 1