Willem van Hest - gesigneerde zeefdruk - 95 ex. - Verkocht

Willem van Hest - gesigneerde zeefdruk - 95 ex.  kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 17,00

Willem van Hest - gesigneerde zeefdruk - 95 ex.  kopen? Bied vanaf 1!Willem van Hest - gesigneerde zeefdruk - 95 ex.  kopen? Bied vanaf 1!Willem van Hest - gesigneerde zeefdruk - 95 ex.  kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door

Lid sinds
verkochte items
Alle items van deze verkoper ()
  • Willem van Hest (1953)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Prachtige zeefdruk van Willem van Hest

Titel: geen

Jaartal: 2000

Oplagenummer: 3/ 95

Afmeting afbeelding: 14 x 22,5 cm

Afmeting papier: 20 x 30 cm

Conditie: de zeefdruk verkeert in uitmuntende staat, is nog nooit ingelijst geweest

Willem van Hest (1953)

Alle items van deze kunstenaar(1)
Geplaatst door

Lid sinds
verkochte items
Dit item is verkocht voor 17,00
Starttijd:25-07-2016 om 14:05
Eindtijd:01-08-2016 om 20:05
Biedingen (7)
JediArends
27 jul. / 08:44
€ 17
Robstaken
27 jul. / 08:44
€ 15
JediArends
27 jul. / 08:44
€ 12
Robstaken
27 jul. / 08:44
€ 10
JediArends
27 jul. / 00:17
€ 5
Robstaken
27 jul. / 00:17
€ 3
Robstaken
26 jul. / 14:01
€ 1