Willem van Leusden: Ets, Copie naar Hercules Seghers Bemoste boom - Verkocht

Willem van Leusden: Ets, Copie naar Hercules Seghers Bemoste boom kopen? Bied vanaf 50!

Verkoopprijs: € 80,00

Willem van Leusden: Ets, Copie naar Hercules Seghers Bemoste boom kopen? Bied vanaf 50!Willem van Leusden: Ets, Copie naar Hercules Seghers Bemoste boom kopen? Bied vanaf 50!Willem van Leusden: Ets, Copie naar Hercules Seghers Bemoste boom kopen? Bied vanaf 50!Willem van Leusden: Ets, Copie naar Hercules Seghers Bemoste boom kopen? Bied vanaf 50!

Geplaatst door  Martha
FA. (5)

196 verkochte items
Alle items van deze verkoper (14)
  • Willem van Leusden (1886-1974)
GesigneerdHandgesigneerd

Titel: Copie naar Hercules Seghers Bemoste boom

Gesigneerd: rechtsonder met potlood

Afmetingen werk: 10/16 cm

Afmetingen geheel: 22/31 cm

Ingelijst: ja met passe-partout

Materiaal: Ets techniek

Conditie: Werk is in goede staat.

Dit item is verkocht voor 80,00
Starttijd:10-03-2017 om 16:03
Eindtijd:17-03-2017 om 16:03
Biedingen (7)
gonzo
17 mrt. / 14:50
€ 80
leusderhout
17 mrt. / 14:50
€ 75
gonzo
17 mrt. / 14:49
€ 70
leusderhout
17 mrt. / 14:49
€ 65
gonzo
17 mrt. / 14:49
€ 60
leusderhout
17 mrt. / 14:49
€ 55
gonzo
13 mrt. / 21:18
€ 50