Willem van Leusden: Ets. Kathedraal (Reims?) - Verkocht

Willem van Leusden: Ets. Kathedraal (Reims?) kopen? Bied vanaf 1!
Willem van Leusden: Ets. Kathedraal (Reims?) kopen? Bied vanaf 1!Willem van Leusden: Ets. Kathedraal (Reims?) kopen? Bied vanaf 1!
  • Willem van Leusden (1886-1974)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Momenteel in de veiling. Een collectie grafiek van de Utrechtse Kunstenaar Willem van Leusden. Deze werken worden allemaal vanaf 1 euro aangeboden. (ATP)

Hier een vroege ets, uit de periode dat Willem van Leusden veel kerken/kathedralen tekende. Vrij groot formaat. Mogelijk kathedraal van Reims (Zie bij: Literatuur)

Titel: Kathedraal poort. (Reims?)
Jaartal: Omstreeks 1913
Afmetingen: 23cm x 28cm
Oplage: 29/100
Gesigneerd: Handgesigneerd met potlood
Materiaal: Ets op dun papier
Literatuur: Niet opgenomen en afgebeeld  in de Monografie “Willem van Leusden” door Adelaar/van Asperen/Roding, Kwadraat Uitgevers 1990, hierin staat echter wel een tekening van de Kathedraal van Reims door Willem van Leusden die sterke gelijkenis kent (Afb 37, blz 25).

Conditie:
Ets is binnen het beeld in zeer goede staat. Kleine papierbeschadiging bij de handtekening (etsrand) en verder is het werk wat bruin geworden. Maar nog een mooie exemplaar, zeker gezien de leeftijd.

Verzendkosten:
Dit werk kan worden verzonden voor 10 euro in een pakket/koker. Afhalen in Diemen tijdens kantooruren (op afspraak) zonder extra kosten. Aankopen bij de Veilingmeester kunnen, indien mogelijk, gecombineerd worden om de verzendkosten te beperken.

Garantie:
Dit werk is volledig door Kunstveiling.nl gegarandeerd.

Bezichtigen:

Dit item is verkocht voor 37,00
Starttijd:22-02-2013 om 13:25
Eindtijd:04-03-2013 om 13:30
Biedingen (7)
Q65
04 mrt. / 13:21
€ 37
Braamberg
04 mrt. / 13:19
€ 32
Q65
22 feb. / 18:45
€ 27
Oversloot
22 feb. / 18:45
€ 22
Oversloot
22 feb. / 17:46
€ 11
gjnijlandjr
22 feb. / 17:31
€ 6
Strechgel
22 feb. / 13:57
€ 1