Willem van Leusden, Groningen, Ets 1914 - Verkocht

Willem van Leusden, Groningen, Ets 1914 kopen? Bied vanaf 60!
Willem van Leusden, Groningen, Ets 1914 kopen? Bied vanaf 60!Willem van Leusden, Groningen, Ets 1914 kopen? Bied vanaf 60!
  • Willem van Leusden (1886-1974)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Zelden geziene ets door Willem van Leusden.

Voorstelling van het stadscentrum van Groningen met Martinitoren en Markt.

Ets onder passepartout, beeldmaat 46x27,p.p.-maat 63x41

Gesigneerd in potlood r.o. 'WvLeusden' en gesigneerd en gedateerd in de plaat r.o. 'WvLeusden' en '1914'

Genummerd l.o. '38'

Authenticiteit volledig gegarandeerd

Dit item is verkocht voor 60,00
Starttijd:13-11-2014 om 19:43
Eindtijd:20-11-2014 om 19:43
WesthuizenE
20 nov. / 17:28
€ 60