Willem van Leusden, Kathedraal Saint-Remi Reims, Ets - Verkocht

Willem van Leusden, Kathedraal Saint-Remi Reims, Ets kopen? Bied vanaf 35!

Verkoopprijs: € 35,00

Willem van Leusden, Kathedraal Saint-Remi Reims, Ets kopen? Bied vanaf 35!Willem van Leusden, Kathedraal Saint-Remi Reims, Ets kopen? Bied vanaf 35!Willem van Leusden, Kathedraal Saint-Remi Reims, Ets kopen? Bied vanaf 35!Willem van Leusden, Kathedraal Saint-Remi Reims, Ets kopen? Bied vanaf 35!

Geplaatst door  lenteman
FA. (53)

3183 verkochte items
Alle items van deze verkoper (73)
  • Willem van Leusden (1886-1974)
GesigneerdHandgesigneerd

LAATSTE KANS!!

Bijzonder vroege ets door Willem van Leusden.

Voorstelling van de kathedraal van Saint-Remi in Reims.

Prachtig beeld van de nietige mens onder de monumentale kathedraal.

Losbladig, zichtmaat 33x22, bladmaat 35x24

Gesigneerd r.o. 'WvLeusden'

Authenticiteit volledig gegarandeerd

Dit item is verkocht voor 35,00
Starttijd:15-09-2015 om 13:52
Eindtijd:23-09-2015 om 15:52
Hans59
23 sep. / 11:12
€ 35