Willem van Leusden - KATHEDRAAL VAN REIMS / ZW-W ETS / 58x76cm / SIG / 1913

Willem van Leusden - KATHEDRAAL VAN REIMS / ZW-W ETS / 58x76cm / SIG / 1913 kopen? Bied vanaf 20!
Willem van Leusden - KATHEDRAAL VAN REIMS / ZW-W ETS / 58x76cm / SIG / 1913 kopen? Bied vanaf 20!Willem van Leusden - KATHEDRAAL VAN REIMS / ZW-W ETS / 58x76cm / SIG / 1913 kopen? Bied vanaf 20!Willem van Leusden - KATHEDRAAL VAN REIMS / ZW-W ETS / 58x76cm / SIG / 1913 kopen? Bied vanaf 20!Willem van Leusden - KATHEDRAAL VAN REIMS / ZW-W ETS / 58x76cm / SIG / 1913 kopen? Bied vanaf 20!
  • Willem van Leusden (1886-1974)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1913
TechniekEts
OnderwerpArchitectuur
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen58 cm x 76 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage20/75
Willem Van Leusden (1886-1974).
De westportaal van de kathedraal van Reims (France).
Zwart-wit ets op papier.
Gesigneerd met potlood.
Ex.nr. 20/75.
Circa 1913.
Goede staat. Gebruind door vorige inlijsting.
Blad: 58x76cm.

Verzekerde verzending via Bpost met volgnummer.
België: 10.50 euro.
Nederland: 12 euro.
France, Deutschland, Luxembourg: 14.50 euro.
Europa: 19.50 euro.

Ophalen steeds mogelijk na afspraak: Kunsthuis.be (Brasschaat, BE).

Service voor persoonlijke levering in Vlaanderen mogelijk: 30 euro.

Goede staat.

Gebruind door vorige inlijsting.

Starttijd:22-08-2022 om 12:45
Eindtijd:04-09-2022 om 21:24
Openingsbod € 20
ObjectlocatieBrasschaat, België
VerzendingAlleen binnen Europa