Willem van Leusden, Surrealistisch watervallandschap, Kleurets - Verkocht

Willem van Leusden, Surrealistisch watervallandschap, Kleurets kopen? Bied vanaf 60!

Verkoopprijs: € 60,00

Willem van Leusden, Surrealistisch watervallandschap, Kleurets kopen? Bied vanaf 60!Willem van Leusden, Surrealistisch watervallandschap, Kleurets kopen? Bied vanaf 60!Willem van Leusden, Surrealistisch watervallandschap, Kleurets kopen? Bied vanaf 60!Willem van Leusden, Surrealistisch watervallandschap, Kleurets kopen? Bied vanaf 60!

Geplaatst door  lenteman
FA. (54)

3245 verkochte items
Alle items van deze verkoper (62)
  • Willem van Leusden (1886-1974)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Surrealistische kleurets door Willem van Leusden

Voorstelling van een landschap met centraal een waterval

Losbladig, beeldmaat 25x18, bladmaat 31x21

Gesigneerd in potlood r.o. 'WvLeusden'

Genummerd l.o. '8/25'

Authenticiteit volledig gegarandeerd

Dit item is verkocht voor 60,00
Starttijd:15-11-2016 om 17:19
Eindtijd:28-11-2016 om 19:19
leusderhout
28 nov. / 17:35
€ 60