Willem van Royen, Olieverf op doek, Banjo Bank 2

Willem van Royen, Olieverf op doek, Banjo Bank 2 kopen? Bied vanaf 1200!
Willem van Royen, Olieverf op doek, Banjo Bank 2 kopen? Bied vanaf 1200!Willem van Royen, Olieverf op doek, Banjo Bank 2 kopen? Bied vanaf 1200!

Geplaatst door  Adhoc

Lid sinds 2017
0 verkochte items
  • Willem van Royen (1939)

1.95 x 1.40 mtr ingelijst in houten lijst, 1994, Serie van 2 In perfecte staat.

Starttijd:16-06-2017 om 10:50
Eindtijd:30-06-2017 om 10:50
Openingsbod€ 1200
ObjectlocatieAmsterdam, Nederland