Willem van Scheijndel - Acryl – Twee Keniase vrouwen – ingelijst

Willem van Scheijndel - Acryl – Twee Keniase vrouwen – ingelijst kopen? Bied vanaf 385!
Willem van Scheijndel - Acryl – Twee Keniase vrouwen – ingelijst kopen? Bied vanaf 385!Willem van Scheijndel - Acryl – Twee Keniase vrouwen – ingelijst kopen? Bied vanaf 385!Willem van Scheijndel - Acryl – Twee Keniase vrouwen – ingelijst kopen? Bied vanaf 385!

Geplaatst door  ZuiverKunst
FA. (27)

Lid sinds 2019
670 verkochte items
Alle items van deze verkoper (53)
  • Willem van Scheijndel (1952-2017)
Jaartal1992
TechniekAcryl
IngelijstIngelijst
Afmetingen59 cm x 38 cm (h x b)
Lijst79 cm x 57 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Fraai werk van Willem van Scheijndel met een voorstelling geïnspireerd door zijn reizen in Afrika uit 1992. Het werk is rechtsonder met de hand gesigneerd door de kunstenaar.

Kunstenaar: Willem van Scheijndel
Titel: Twee Keniase vrouwen
Jaar: 1992
Techniek: Acryl op papier
Oplage: Unicum
Gesigneerd: Rechtsonder
Afwerking: Ingelijst
Afmeting voorstelling (HxB): 59 x 38 cm
Afmeting lijst (HxB): 79 x 57 cm
Conditie werk: Zeer goed
Conditie lijst: Gebruikt
Referentie: ZK3001208

Willem van Scheijndel (1952-2017)

Alle items van deze kunstenaar(8)
Geplaatst door  ZuiverKunst
FA. (27)

Lid sinds 2019
670 verkochte items
57 cm
79 cm
38 cm
59 cm
Starttijd:11-07-2022 om 10:45
Eindtijd:17-07-2022 om 20:56
Openingsbod€ 385
ObjectlocatieApeldoorn, Nederland
VerzendingAlleen per koerier