Willem van Scheijndel - Naakt

Willem van Scheijndel - Naakt kopen? Bied vanaf 20!
Willem van Scheijndel - Naakt kopen? Bied vanaf 20!Willem van Scheijndel - Naakt kopen? Bied vanaf 20!

Geplaatst door  deKunstZolder
FA. (16)

1356 verkochte items
Alle items van deze verkoper (20)
  • Willem van Scheijndel (1952-2017)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1987
OnderwerpErotiek
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen28.5 cm x 21 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

GRATIS VERZENDING in Nederland!

  • Nummering wijkt af van de foto!
  • Voorzien van droogstempel
  • Drukgangen: 5
  • Zeefdruk is door meesterzeefdrukker Wout van der Vet met de hand gedrukt
  • Genummerd en gesigneerd met potlood door de kunstenaar

Willem van Scheijndel (1952-2017)

Alle items van deze kunstenaar(8)
Geplaatst door  deKunstZolder
FA. (16)

1356 verkochte items
21 cm
28.5 cm
Sluit over 9d 8u 22m 40s
Openingsbod€ 20
AfhalenNee is niet mogelijk
ObjectlocatieDen Haag, Nederland
VerzendingGratis
Starttijd:10-08-2022 om 08:33
Eindtijd:19-08-2022 om 21:31