Willem Veldhorst - Willem Veldhorst: Delft -ets-

Willem Veldhorst - Willem Veldhorst: Delft -ets- kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 5,00

Willem Veldhorst - Willem Veldhorst: Delft -ets- kopen? Bied vanaf 1!Willem Veldhorst - Willem Veldhorst: Delft -ets- kopen? Bied vanaf 1!Willem Veldhorst - Willem Veldhorst: Delft -ets- kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  kunstmest
FA. (5)

429 verkochte items
Alle items van deze verkoper (4)
  • Willem Veldhorst
GesigneerdHandgesigneerd

Kleurenets van Willem Veldhorst met een voorstelling van Delft. Met potlood gesigneerd en genummerd. Dit is nummer 47 van 250 ex. Achter passepartout, zonder lijst. Kan verzonden worden als brievenbuspakketje.

Beeldformaat: 10 x 14 cm

Passepartout: 18,5 x 23,5 cm

Conditie: als nieuw, nooit gelijst geweest

Jaartal: onbekend

Dit item is verkocht voor 5,00

Starttijd:19-10-2018 om 18:50
Eindtijd:26-10-2018 om 22:11

Biedingen (3):

Theod
26 okt. / 22:05
€ 5
Johanni
26 okt. / 22:01
€ 3
devaanhoek
23 okt. / 18:49
€ 1