Willem Westbroek - 2 etsen op 1 blad: "voor Joop"

Willem Westbroek - 2 etsen op 1 blad: "voor Joop" kopen? Bied vanaf 45!
Willem Westbroek - 2 etsen op 1 blad: "voor Joop" kopen? Bied vanaf 45!Willem Westbroek - 2 etsen op 1 blad: "voor Joop" kopen? Bied vanaf 45!Willem Westbroek - 2 etsen op 1 blad: "voor Joop" kopen? Bied vanaf 45!Willem Westbroek - 2 etsen op 1 blad: "voor Joop" kopen? Bied vanaf 45!

Geplaatst door  KiewitKunstonder100euro
FA. (28)

869 verkochte items
Alle items van deze verkoper (376)
  • Willem Westbroek (1918-1998)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1971
TechniekEts
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen16.5 cm x 21 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
2 etsen op 1 blad van Willem Westbroek. Jaar: 1971. In opdracht: "Voor Joop". Het werk is links onderaan, met potlood, gesigneerd door de kunstenaar.

Het werk kan na aankoop worden opgehaald in sGravenzande of worden verstuurd. Onze verzenddagen zijn dinsdag en donderdag.
Dit item valt onder de margeregeling

De voorstelling is in goede staat. Het werk is in werkelijkheid iets meer blauw. Dit komt niet helemaal goed over op de foto.

Willem Westbroek (1918-1998)

Alle items van deze kunstenaar(1)
FA. (28)

869 verkochte items
21 cm
16.5 cm
Starttijd:01-08-2022 om 23:27
Eindtijd:07-08-2022 om 21:23
Openingsbod€ 45
Objectlocatie'S-GRAVENZANDE, Nederland
VerzendingAlleen binnen Europa