Willem Westbroek - ets: 1978

Willem Westbroek - ets: 1978 kopen? Bied vanaf 80!
Willem Westbroek - ets: 1978 kopen? Bied vanaf 80!Willem Westbroek - ets: 1978 kopen? Bied vanaf 80!Willem Westbroek - ets: 1978 kopen? Bied vanaf 80!Willem Westbroek - ets: 1978 kopen? Bied vanaf 80!

Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (154)

4931 verkochte items
Alle items van deze verkoper (204)
  • Willem Westbroek (1918-1998)
GesigneerdHandgesigneerd

Ets van Willem Westbroek uit 1978. De ets is linksonder, met potlood, gesigneerd door de kunstenaar. Opdracht: Voor Joop x Wies. Afmetingen blad: H33 x b20,4 cm. Afmetingen ets: H19,8 x b13 cm. Conditie: in goede staat. De authenciteit van deze werken wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden meegeleverd.

ZZETS

Starttijd:22-10-2017 om 00:05
Eindtijd:26-10-2017 om 20:05
Openingsbod€ 80
ObjectlocatieHoek van Holland, Nederland