Willem Westbroek - ets: Hoop doet leven - 1971 - Verkocht

Willem Westbroek - ets: Hoop doet leven - 1971 kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 14,00

Willem Westbroek - ets: Hoop doet leven - 1971 kopen? Bied vanaf 1!Willem Westbroek - ets: Hoop doet leven - 1971 kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  KiewitKunstonder100euro
FA. (27)

781 verkochte items
Alle items van deze verkoper (359)
  • Willem Westbroek (1918-1998)
TypeBijzondere Uitgaves
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd

Ets van Willem Westbroek uit 1971. De ets is niet gesigneerd. Afmetingen blad: H24 x b17 cm. Afmetingen ets: H19,5 x b13 cm. Conditie: in goede staat.

Het werk kan, op risico van de koper in een envelop worden verzonden. Kosten Nederland: 5,50. Kosten België: 9,50.

ZZRD

Dit item is verkocht voor 14,00
Starttijd:02-05-2018 om 15:00
Eindtijd:07-05-2018 om 19:00
Biedingen (4)
meersander
07 mei / 17:37
€ 14
Helder
06 mei / 23:13
€ 12
Podenco2015
06 mei / 23:13
€ 10
Podenco2015
04 mei / 14:02
€ 1