Willem Westbroek - Naief tafereel, zeefdruk - Verkocht

Willem Westbroek - Naief tafereel, zeefdruk kopen? Bied vanaf 75!

Verkoopprijs: € 75,00

Willem Westbroek - Naief tafereel, zeefdruk kopen? Bied vanaf 75!Willem Westbroek - Naief tafereel, zeefdruk kopen? Bied vanaf 75!Willem Westbroek - Naief tafereel, zeefdruk kopen? Bied vanaf 75!Willem Westbroek - Naief tafereel, zeefdruk kopen? Bied vanaf 75!

Geplaatst door  Rosser
FA. (171)

2991 verkochte items
Alle items van deze verkoper (224)
  • Willem Westbroek (1918-1998)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Karakteristiek werk van Willem Westbroek uit 1981.  Zeefdruk op dik papier, met potlood gesigneerd en gedateerd.  In zeer goede conditie, slechts kleine smoezelige plek in de witte marge links.

Afmetingen: 72cm x 63cm (blad), 60cm x 50cm (beeld)

Willem Westbroek (1918-1998)

Alle items van deze kunstenaar(1)
Geplaatst door  Rosser
FA. (171)

2991 verkochte items
Dit item is verkocht voor 75,00
Starttijd:20-06-2017 om 17:14
Eindtijd:24-06-2017 om 22:14
wammes
23 jun. / 17:10
€ 75