Willem Westbroek - zeefdruk - Walking the Cat - Verkocht

Willem Westbroek - zeefdruk - Walking the Cat kopen? Bied vanaf 150!
Willem Westbroek - zeefdruk - Walking the Cat kopen? Bied vanaf 150!Willem Westbroek - zeefdruk - Walking the Cat kopen? Bied vanaf 150!Willem Westbroek - zeefdruk - Walking the Cat kopen? Bied vanaf 150!Willem Westbroek - zeefdruk - Walking the Cat kopen? Bied vanaf 150!Willem Westbroek - zeefdruk - Walking the Cat kopen? Bied vanaf 150!Willem Westbroek - zeefdruk - Walking the Cat kopen? Bied vanaf 150!Willem Westbroek - zeefdruk - Walking the Cat kopen? Bied vanaf 150!
  • Willem Westbroek (1918-1998)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Handgesigneerde, gedateerde ( 1981 ) en genummerde zeefdruk van de bekende Rotterdamse kunstenaar Willem Westbroek (1918 - 1998 ). ( zie ook Scheen ). Zeer populair bij politici, acteurs, kunstenaars en verzamelaars van naieve kunst. Humor gecombineerd met sublieme kunst, de grote kracht van Westbroek !

Voorstelling: Feestelijk tafereel rondom tm. burgemeester André van der Louw, die - samen met zijn luchtig geklede vrouw te paard - '' de kat uit laat '' ( Waliking  the Cat ).  Opdracht a.d. kunstenaar was: ''een portret in Westbroek-stijl voor werkkamer van André in het Rotterdamse stadhuis''.

Conditie: nieuw uit map van de erven en nog niet ingelijst. Maten in cm van de plaat: 62  x  80; van de afbeelding zelf: 50  x  65.

Bvk ophalen in Rotterdam.

Dit item is verkocht voor 150,00
Starttijd:06-02-2016 om 16:53
Eindtijd:20-02-2016 om 16:53
Daraja
20 feb. / 09:48
€ 150