Willem Witjens - Sluisje bij Breukelen in de Winter - Olieverf

Willem Witjens - Sluisje bij Breukelen in de Winter - Olieverf kopen? Bied vanaf 375!
Willem Witjens - Sluisje bij Breukelen in de Winter - Olieverf kopen? Bied vanaf 375!Willem Witjens - Sluisje bij Breukelen in de Winter - Olieverf kopen? Bied vanaf 375!Willem Witjens - Sluisje bij Breukelen in de Winter - Olieverf kopen? Bied vanaf 375!Willem Witjens - Sluisje bij Breukelen in de Winter - Olieverf kopen? Bied vanaf 375!
  • Willem Witjens (1884-1962)
DragerMarouflé
StijlKlassiek
OnderwerpLandschap
IngelijstIngelijst
Afmetingen23.5 cm x 28.5 cm (h x b)
Lijst31 cm x 36 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Mooi winterlandschap van Willem Witjens.
Voorstelling Sluis bij Breukelen.

Uitstekende conditie

Schilderij is schoongemaakt en voorzien van nieuwe lijst

Starttijd:31-07-2022 om 14:10
Eindtijd:09-08-2022 om 22:54
Openingsbod € 375
ObjectlocatieTiel, Nederland
VerzendingAlleen binnen Europa