Willem Witjens – Ets – Haven van Hattem – Gesigneerd – 1933 - Verkocht

Willem Witjens – Ets – Haven van Hattem – Gesigneerd – 1933 kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 19,00

Willem Witjens – Ets – Haven van Hattem – Gesigneerd – 1933 kopen? Bied vanaf 1!Willem Witjens – Ets – Haven van Hattem – Gesigneerd – 1933 kopen? Bied vanaf 1!Willem Witjens – Ets – Haven van Hattem – Gesigneerd – 1933 kopen? Bied vanaf 1!Willem Witjens – Ets – Haven van Hattem – Gesigneerd – 1933 kopen? Bied vanaf 1!Willem Witjens – Ets – Haven van Hattem – Gesigneerd – 1933 kopen? Bied vanaf 1!Willem Witjens – Ets – Haven van Hattem – Gesigneerd – 1933 kopen? Bied vanaf 1!Willem Witjens – Ets – Haven van Hattem – Gesigneerd – 1933 kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  kunst_ikhebje
FA. (82)

2846 verkochte items
Alle items van deze verkoper (36)
  • Willem Witjens (1884-1962)
GesigneerdHandgesigneerd

Een ets van Willem Witjens, met een voorstelling van de haven van Hattem.

De ets is gesigneerd met potlood en ook gemonogrammeerd en gedateerd in de ets  ('WW33')

De ets is niet ingelijst. Oplage onbekend.

Afmetingen: Blad, 50 x 65 cm. Beeld, 25 x 49 cm.

Herkomst: Uit een particuliere kunstverzameling.

Conditie: Het papier is ‘vergeeld’ door de tand des tijds en het papier heeft scheurtjes, vouwen en kreuk in de marges en heeft vouwen en kreuk aan de rechterrand.

Zie ook de foto’s.

Hattem is een stad en gemeente in de Nederlandse provincie Gelderland. De gemeente ligt aan de noordrand van de Veluwe, telt 11.739 inwoners en heeft een oppervlakte van 24,28 km².

(Bron: Wikipedia)

Informatie over de kunstenaar:

Willem Witjens werd geboren 8-11-1884 in Den Haag en overleed 14-2-1962 in Zaltbommel.
Hij woonde en werkte in Den Haag en vanaf 1940 in Nederwedert (Kerkwijk) en maakte reizen naar Amerika, Canada, Frankrijk, Italië, Duitsland, Engeland en Spanje.
Opleiding: De akademie van Beeldende Kunsten in Den Haag (avondcursus). Aanvankelijk volgde hij een opleiding tot glazenier bij E.W.F. Kerling jr (13 jaar), later werd hij geheel en al kunstschilder en kreeg o.a. raadgevingen van H.J. van der Weele.

Willem Witjens kreeg 3 jaar lang de Koninklijke subsidie voor Vrije Schilderkunst  (1915-1917).
Hij schilderde, aquarelleerde, tekende, etste en lithografeerde landschappen, figuren (naakten), stadsgezichten, stillevens en werd vooral bekend door zijn sneeuwgezichten. Ook werkte hij mee aan de renovatie van het Koninklijk Paleis aan het Lange Voorhout in Den Haag.
Willem Witjens was een belangrijk Nederlands kunstschilder. Hij maakte in opdracht een aantal schilderijen van de Zuiderzeewerken.
Enkele musea hebben werken van hem.

(Bron: o.a. Scheen)

Titel: Zonder titel / titel onbekend (“Haven van Hattem”).

Kunstenaar: Willem Witjens

Techniek: Ets.

Jaartal:  1933.

Ingelijst: Nee.

Gesigneerd: Rechtsonder met potlood en gemonogrammeerd en gedateerd  in de ets linksonder.

Oplage: Onbekend.

Zie ook de foto’s.

Afhandeling:

-De ets kan afgehaald worden (in Amsterdam).

-De ets kan aangetekend verzonden worden via Postnl.

Verzendkosten:

Binnen Nederland: 8,00 euro.

Naar België, vanaf 8,00 euro (bij verzending via KIALA).

Naar België, Frankrijk en Duitsland: 15,00 euro bij verzending via Postnl.

Vragen? Stuur gerust even een mailtje.

Dit item is verkocht voor 19,00
Starttijd:10-06-2015 om 19:18
Eindtijd:24-06-2015 om 22:18
Biedingen (10)
h3h
22 jun. / 23:02
€ 19
marquz
22 jun. / 22:28
€ 17
h3h
22 jun. / 22:28
€ 15
marquz
22 jun. / 22:27
€ 13
h3h
22 jun. / 22:27
€ 11
marquz
20 jun. / 10:23
€ 9
Rscazemier
20 jun. / 10:23
€ 7
marquz
20 jun. / 10:23
€ 5
Rscazemier
20 jun. / 10:23
€ 3
marquz
14 jun. / 21:42
€ 1