Willem Witsen - ets - Binnenkant, met wapperende was op de schepen - Verkocht

Willem Witsen - ets - Binnenkant, met wapperende was op de schepen kopen? Bied vanaf 475!

Verkoopprijs: € 475,00

Willem Witsen - ets - Binnenkant, met wapperende was op de schepen kopen? Bied vanaf 475!Willem Witsen - ets - Binnenkant, met wapperende was op de schepen kopen? Bied vanaf 475!Willem Witsen - ets - Binnenkant, met wapperende was op de schepen kopen? Bied vanaf 475!Willem Witsen - ets - Binnenkant, met wapperende was op de schepen kopen? Bied vanaf 475!

Geplaatst door  h-g-art
FA. (50)

1740 verkochte items
  • Willem Witsen (1860-1923)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Ets uit 1902. Potlood gesigneerd rechtsonder. Genummerd 37 linksonder.

Beeldmaat 44,8 x 61,2 cm. Bladmaat 62 x 76 cm. Losbladig.

Catalogus De Groot nr. 106, Boon nr. 100 (Binnenkant I), Van Wisselingh nr. 431.

Dit item is verkocht voor 475,00
Starttijd:26-07-2017 om 20:04
Eindtijd:09-08-2017 om 19:09
matthijsdeboer
09 aug. / 19:03
€ 475