Willem Witsen - Ets: De grote kerk, Dordrecht

Willem Witsen - Ets: De grote kerk, Dordrecht kopen? Bied vanaf 250!
Willem Witsen - Ets: De grote kerk, Dordrecht kopen? Bied vanaf 250!Willem Witsen - Ets: De grote kerk, Dordrecht kopen? Bied vanaf 250!Willem Witsen - Ets: De grote kerk, Dordrecht kopen? Bied vanaf 250!Willem Witsen - Ets: De grote kerk, Dordrecht kopen? Bied vanaf 250!

Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (155)

4951 verkochte items
Alle items van deze verkoper (51)
  • Willem Witsen (1860-1923)
Jaartal1900
TechniekEts/Aquatint
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen43 cm x 45 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplageno 92
Ets van Willem Witsen. Titel: De grote kerk, Dordrecht. Jaar: 1899/1900. "Published by E.J. van Wisselingh & Co. Amsterdam-London". No 92. Afmetingen blad op karton: H43 x b45cm. Afmetingen voorstelling: H14.5 x B17.5cm.
Het werk is rechts onderaan, met potlood, gesigneerd door de kunstenaar. De authenticiteit van de aangeboden werken worden volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.

Verzenden: we verzenden op dinsdag - en donderdag.

Willem Witsen was een zoon van de koopman in ijzer Jonas Jan Witsen (1819-1901) en Jacoba Elisabeth Bonekamp (1826-1873). Hij groeide op aan de Prinsengracht 530 te Amsterdam. In 1867 verhuisde de familie naar het Westeinde, in het hoekhuis met de Nicolaas Witsenkade. Van 1876 tot 1884 nam hij tekenlessen aan de Rijksakademie van beeldende kunsten aan de Stadhouderskade; aanvankelijk 's avonds, vanaf 1878 voltijds. In die periode was hij ook bestuurslid van de naar de schutspatroon van de schilderkunst vernoemde kunstenaarsvereniging Sint Lucas. In 1880 werd hij vrijgesteld voor militaire dienst; zijn fysieke kenmerken werden genoteerd.[1] Tot december 1881 verbleef hij samen met Piet Meiners in Antwerpen om daar lessen te nemen, waarna hij weer de academie in Amsterdam opzocht.

De voorstelling is in goede staat. Er zitten de randen, wat oxidatie vlekjes(foxing)

Starttijd:10-07-2021 om 21:14
Eindtijd:22-07-2021 om 20:26
Openingsbod€ 250
Objectlocatie'S-GRAVENZANDE, Nederland