Willem Witsen - Ets: The embankment in de regen, Thames - Londen

Willem Witsen - Ets: The embankment in de regen, Thames - Londen kopen? Bied vanaf 999!
Willem Witsen - Ets: The embankment in de regen, Thames - Londen kopen? Bied vanaf 999!Willem Witsen - Ets: The embankment in de regen, Thames - Londen kopen? Bied vanaf 999!Willem Witsen - Ets: The embankment in de regen, Thames - Londen kopen? Bied vanaf 999!
  • Willem Witsen (1860-1923)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Periode1800 t/m 1899
TechniekEts
IngelijstIngelijst
Afmetingen23 cm x 30 cm (h x b)
Lijst50 cm x 59 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Ets van Willem Witsen. Titel: The embankment in de regen, Thames - Londen.  Afmetingen incl lijst: H50 x b59cm. Afmetingen voorstelling: H23 x B30cm.
Het werk is rechts onderaan, met potlood, gesigneerd door de kunstenaar. De authenticiteit van de aangeboden werken worden volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.

 Verzenden: we verzenden op dinsdag  en donderdag.

Willem Witsen was een zoon van de koopman in ijzer Jonas Jan Witsen (1819-1901) en Jacoba Elisabeth Bonekamp (1826-1873). Hij groeide op aan de Prinsengracht 530 te Amsterdam. In 1867 verhuisde de familie naar het Westeinde, in het hoekhuis met de Nicolaas Witsenkade. Van 1876 tot 1884 nam hij tekenlessen aan de Rijksakademie van beeldende kunsten aan de Stadhouderskade; aanvankelijk 's avonds, vanaf 1878 voltijds. In die periode was hij ook bestuurslid van de naar de schutspatroon van de schilderkunst vernoemde kunstenaarsvereniging Sint Lucas. In 1880 werd hij vrijgesteld voor militaire dienst; zijn fysieke kenmerken werden genoteerd.[1] Tot december 1881 verbleef hij samen met Piet Meiners in Antwerpen om daar lessen te nemen, waarna hij weer de academie in Amsterdam opzocht.
ConditieRedelijk

Vanwege de ouderdom van het werk, is het vergeeld en is de handtekening slecht zichtbaar.

Starttijd:29-03-2022 om 20:40
Eindtijd:07-04-2022 om 21:20
Openingsbod € 999
Objectlocatie'S-GRAVENZANDE, Nederland