2 Ingelijste etsen van Willem Witsen. Beide etsen zijn ongesigneerde proefdrukken. Jaar: 1892. Titels: Boerenschuur met hek op de voorgrond in Brabant/Open schuur in Brabant. Afmetingen incl lijst: H27 x b31cm. Afmetingen voorstelling: H14.5 x b19.5cm. Op de achterzijde zit het certificaat van Kunsthandel Borzo.
Verzenden: onze verzenddagen zijn dinsdag en donderdag.
Lijsten: Beschadigingen aan lijsten worden niet beschreven. Indien een werk achter glas is ingelijsten het glas is kapot, zal dit wel vermeld worden. Bij foto's van ingelijste werken kan spiegeling zichtbaar zijn.