Willem Zwart - Gezicht op Nieuwendam

Willem Zwart - Gezicht op Nieuwendam kopen? Bied vanaf 40!
Willem Zwart - Gezicht op Nieuwendam kopen? Bied vanaf 40!Willem Zwart - Gezicht op Nieuwendam kopen? Bied vanaf 40!Willem Zwart - Gezicht op Nieuwendam kopen? Bied vanaf 40!Willem Zwart - Gezicht op Nieuwendam kopen? Bied vanaf 40!Willem Zwart - Gezicht op Nieuwendam kopen? Bied vanaf 40!Willem Zwart - Gezicht op Nieuwendam kopen? Bied vanaf 40!Willem Zwart - Gezicht op Nieuwendam kopen? Bied vanaf 40!Willem Zwart - Gezicht op Nieuwendam kopen? Bied vanaf 40!
  • Willem Zwart (1867-1957)
DragerMarouflé
OnderwerpLandschap
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen25 cm x 35 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Mooi olieverfschilderij.

Gezicht op Nieuwendam. Zie laatste foto.
De in 1867 te Warfum geboren Willem Zwart was van beroep schilder en tekenaar. Hij verbleef te Groningen, Den Haag, Haarlem, Amsterdam en Arnhem.

Schilderij in goede conditie

Willem Zwart (1867-1957)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (0)
Geplaatst door  Marjanal
FA. (6)

Lid sinds 2019
40 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1)
35 cm
25 cm
Starttijd:14-02-2022 om 07:36
Eindtijd:22-02-2022 om 21:24
Openingsbod € 40
ObjectlocatieWezep, Nederland
VerzendingAlleen binnen Nederland