Willi Kissmer - Giclee op linnen: Zijde - 2015(Groot werk, laatste exemplaar!)

Willi Kissmer - Giclee op linnen: Zijde - 2015(Groot werk, laatste exemplaar!) kopen? Bied vanaf 225!
Willi Kissmer - Giclee op linnen: Zijde - 2015(Groot werk, laatste exemplaar!) kopen? Bied vanaf 225!Willi Kissmer - Giclee op linnen: Zijde - 2015(Groot werk, laatste exemplaar!) kopen? Bied vanaf 225!Willi Kissmer - Giclee op linnen: Zijde - 2015(Groot werk, laatste exemplaar!) kopen? Bied vanaf 225!Willi Kissmer - Giclee op linnen: Zijde - 2015(Groot werk, laatste exemplaar!) kopen? Bied vanaf 225!
  • Willi Kissmer (1951-2018)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1998
TechniekGiclée
DragerTextiel
OnderwerpNaakt
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen116 cm x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage18/25
Giclee op linnen van Willi Kissmer.
Titel: Zijde
Jaar: 2015
Afmetingen werk: H116 x b61cm. Afmetingen voorstelling: H110 x b55 cm.
Gesigneerd rechtsonder. Het nummer kan afwijken i.v.m. het in bezit hebben gehad van meerdere exemplaren.

Willi Kissmer (1951-2018)

DuitsDuitsAlle items van deze kunstenaar (13)
Geplaatst door  KunstverkoperWestland
FA. (8)

136 verkochte items
Alle items van deze verkoper (60)
61 cm
116 cm
Starttijd:16-10-2022 om 15:59
Eindtijd:23-10-2022 om 19:32
Openingsbod € 225
ObjectlocatiesGravenzande,  Nederland
VerzendingAlleen binnen Europa