William Anderson Sherwood - ets - Kanaal met bomen - Verkocht

William Anderson Sherwood - ets - Kanaal met bomen kopen? Bied vanaf 35!

Verkoopprijs: € 35,00

William Anderson Sherwood - ets - Kanaal met bomen kopen? Bied vanaf 35!William Anderson Sherwood - ets - Kanaal met bomen kopen? Bied vanaf 35!William Anderson Sherwood - ets - Kanaal met bomen kopen? Bied vanaf 35!

Geplaatst door  h-g-art
FA. (50)

1742 verkochte items
  • William Anderson Sherwood (1875-1951)
GesigneerdHandgesigneerd

Ets, potlood gesigneerd en droogstempel linksonder.

Beeldmaat 24,5 x 29,5 cm. Bladmaat 37,5 x 42 cm. Losbladig.

W.A. Sherwood kreeg zijn opleiding in Baltimore, New York, Parijs en Antwerpen.

Dit item is verkocht voor 35,00
Starttijd:01-01-2018 om 12:06
Eindtijd:22-01-2018 om 07:23