William D. (Dirkje) Kuik - litho - Grote messentrekker - Verkocht

William D. (Dirkje) Kuik - litho - Grote messentrekker kopen? Bied vanaf 45!

Verkoopprijs: € 45,00

William D. (Dirkje) Kuik - litho - Grote messentrekker kopen? Bied vanaf 45!William D. (Dirkje) Kuik - litho - Grote messentrekker kopen? Bied vanaf 45!William D. (Dirkje) Kuik - litho - Grote messentrekker kopen? Bied vanaf 45!William D. (Dirkje) Kuik - litho - Grote messentrekker kopen? Bied vanaf 45!William D. (Dirkje) Kuik - litho - Grote messentrekker kopen? Bied vanaf 45!

Geplaatst door  h-g-art
FA. (50)

1742 verkochte items
  • Dirkje Kuik (1929-2008)
GesigneerdHandgesigneerd

Litho uit 1967. Potlood gesigneerd, gedateerd en getiteld linksonder.

Genummerd 17/25 rechtsonder.

Beeldmaat 38 x 53 cm. Bladmaat 48 x 65 cm. Losbladig.

Dit item is verkocht voor 45,00
Starttijd:08-05-2017 om 20:13
Eindtijd:23-05-2017 om 19:13
robmaarleveld72
16 mei / 21:22
€ 45