William D. Kuik, (Dirkje) - gemengde techniek - Verkocht

William D. Kuik, (Dirkje) - gemengde techniek kopen? Bied vanaf 125!

Verkoopprijs: € 125,00

William D. Kuik, (Dirkje) - gemengde techniek kopen? Bied vanaf 125!William D. Kuik, (Dirkje) - gemengde techniek kopen? Bied vanaf 125!William D. Kuik, (Dirkje) - gemengde techniek kopen? Bied vanaf 125!William D. Kuik, (Dirkje) - gemengde techniek kopen? Bied vanaf 125!William D. Kuik, (Dirkje) - gemengde techniek kopen? Bied vanaf 125!

Geplaatst door  Fojo
FA. (8)

133 verkochte items
Alle items van deze verkoper (48)
  • Dirkje Kuik (1929-2008)
TypeTekening / Aquarel

Tekening van Dirkje Kuik, gemengde techniek op papier; pentekening met waterverf, hand gesigneerd en gedateerd ´61, afmeting 35 x 26.5 cm Conditie: goed, zie foto´s

Dit item is verkocht voor 125,00
Starttijd:01-05-2017 om 20:56
Eindtijd:08-05-2017 om 20:56
SH06CX
08 mei / 14:19
€ 125