William 'Dirkje' Kuik, Het stenen huis in brand, Litho

William 'Dirkje' Kuik, Het stenen huis in brand, Litho kopen? Bied vanaf 40!

Verkoopprijs: € 40,00

William 'Dirkje' Kuik, Het stenen huis in brand, Litho kopen? Bied vanaf 40!William 'Dirkje' Kuik, Het stenen huis in brand, Litho kopen? Bied vanaf 40!William 'Dirkje' Kuik, Het stenen huis in brand, Litho kopen? Bied vanaf 40!William 'Dirkje' Kuik, Het stenen huis in brand, Litho kopen? Bied vanaf 40!William 'Dirkje' Kuik, Het stenen huis in brand, Litho kopen? Bied vanaf 40!

Geplaatst door  lenteman
FA. (52)

3033 verkochte items
Alle items van deze verkoper (28)
  • Dirkje Kuik (1929-2008)
GesigneerdHandgesigneerd

Fraaie litho door Dirkje Kuik

Voorstelling getiteld: Het Stenen Huis in brand'

Losbladig, beeldmaat 28x44, bladmaat 46x63

Gesigneerd en gedateerd r.o. 'Dirkje Kuik Utrecht 1983'

Authenticiteit volledig gegarandeerd

Dit item is verkocht voor 40,00

Starttijd:06-03-2017 om 09:34
Eindtijd:19-03-2017 om 11:34

Biedingen (1):

R61F
19 mrt. / 11:03
€ 40