William James Boddy - Aquarel , Kustgezicht – gesigneerd – achter passe-partout - 1879 - Verkocht

William James Boddy - Aquarel , Kustgezicht – gesigneerd – achter passe-partout - 1879 kopen? Bied vanaf 50!

Verkoopprijs: € 50,00

William James Boddy - Aquarel , Kustgezicht – gesigneerd – achter passe-partout - 1879 kopen? Bied vanaf 50!William James Boddy - Aquarel , Kustgezicht – gesigneerd – achter passe-partout - 1879 kopen? Bied vanaf 50!William James Boddy - Aquarel , Kustgezicht – gesigneerd – achter passe-partout - 1879 kopen? Bied vanaf 50!William James Boddy - Aquarel , Kustgezicht – gesigneerd – achter passe-partout - 1879 kopen? Bied vanaf 50!William James Boddy - Aquarel , Kustgezicht – gesigneerd – achter passe-partout - 1879 kopen? Bied vanaf 50!William James Boddy - Aquarel , Kustgezicht – gesigneerd – achter passe-partout - 1879 kopen? Bied vanaf 50!William James Boddy - Aquarel , Kustgezicht – gesigneerd – achter passe-partout - 1879 kopen? Bied vanaf 50!William James Boddy - Aquarel , Kustgezicht – gesigneerd – achter passe-partout - 1879 kopen? Bied vanaf 50!William James Boddy - Aquarel , Kustgezicht – gesigneerd – achter passe-partout - 1879 kopen? Bied vanaf 50!William James Boddy - Aquarel , Kustgezicht – gesigneerd – achter passe-partout - 1879 kopen? Bied vanaf 50!William James Boddy - Aquarel , Kustgezicht – gesigneerd – achter passe-partout - 1879 kopen? Bied vanaf 50!William James Boddy - Aquarel , Kustgezicht – gesigneerd – achter passe-partout - 1879 kopen? Bied vanaf 50!William James Boddy - Aquarel , Kustgezicht – gesigneerd – achter passe-partout - 1879 kopen? Bied vanaf 50!William James Boddy - Aquarel , Kustgezicht – gesigneerd – achter passe-partout - 1879 kopen? Bied vanaf 50!William James Boddy - Aquarel , Kustgezicht – gesigneerd – achter passe-partout - 1879 kopen? Bied vanaf 50!William James Boddy - Aquarel , Kustgezicht – gesigneerd – achter passe-partout - 1879 kopen? Bied vanaf 50!

Geplaatst door  kunst_ikhebje
FA. (82)

2846 verkochte items
Alle items van deze verkoper (36)
  • William James Boddy (1832-1911)
TypeTekening / Aquarel
Jaartal1879
TechniekAquarel
DragerKarton
OnderwerpZeegezicht
IngelijstAlleen in Passe-partout
Afmetingen21.5 cm x 47.5 cm (h x b)
Passe-partout43 cm x 58 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
  • Een aquarel uit 1879 van de Engelse kunstenaar William James Boddy (1832-1911).

    -Gesigneerd, getiteld en gedateerd rechtsonder.

    -Niet ingelijst, wel achter een kartonnen passe-partout.
    -Afmetingen: Passe-partout, 43 x 58 cm. Blad, 33 x 48 cm. Beeld, 21,5 x 47,5 cm.
    -Herkomst: Uit een particuliere kunstverzameling.
    -Conditie: De aquarel heeft ouderdomssporen: slijtplekjes en verkleuring. Het kartonnen passe-partout heeft ‘zuurvlekjes’ / foxing en heeft kreuk en slijtplekjes aan de randen.

    Zie ook de foto’s.

    Informatie over de kunstenaar:

    William James Boddy (1832-1911) was een Engelse schilder en aquarellist.

    Als zoon van een architect studeerde hij voor architect, maar verhuisde in 1853 naar York en ging werken voor de  kunstenaar George Jones (1786-1869). Hij gaf schilderslessen en maakte carrière als schilder van landschappen en kustgezichten. Hij exposeerde zijn werken in York en Londen.

    De laatste 25 jaar van zijn leven woonde William James Boddy in Acomb, Yorkshire. Hij stopte met les geven in 1908. Zijn landschappen zijn afkomstig uit vele delen van Groot-Brittannië en ook uit Zwitserland en Normandië.

    Literatuur: Witt Checklist 1978.

    Afhandeling:

    -Het werk kan afgehaald worden (in Amsterdam).

    -Het werk kan aangetekend verzonden worden via PostNL.

    Verzendkosten:

    Binnen Nederland: 8,00 euro.

    Naar België, Duitsland, Italië, Frankrijk:  15,00 euro.

    Vragen? Stuur even een mailtje.

    Kijk ook eens bij onze andere veilingaanbiedingen.

De aquarel heeft ouderdomssporen: slijtplekjes en verkleuring. Het kartonnen passe-partout heeft ‘zuurvlekjes’ / foxing en heeft kreuk en slijtplekjes aan de randen.

William James Boddy (1832-1911)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  kunst_ikhebje
FA. (82)

2846 verkochte items
58 cm
43 cm
47.5 cm
21.5 cm
Dit item is verkocht voor 50,00
Starttijd:29-12-2018 om 17:30
Eindtijd:05-01-2019 om 15:30
GNS83
29 dec. / 22:15
€ 50