Willy Belinfante - DE ZANGER - ets - Verkocht

Willy Belinfante - DE ZANGER - ets kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 3,00

Willy Belinfante - DE ZANGER - ets kopen? Bied vanaf 1!Willy Belinfante - DE ZANGER - ets kopen? Bied vanaf 1!Willy Belinfante - DE ZANGER - ets kopen? Bied vanaf 1!Willy Belinfante - DE ZANGER - ets kopen? Bied vanaf 1!Willy Belinfante - DE ZANGER - ets kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  Hadrian
FA. (7)

316 verkochte items
  • Willy Belinfante (1922-2014)
GesigneerdHandgesigneerd

Een afbeelding uit 1975 en de oplage is 1/20. Het blad meet 33 x 25 en de afbeelding 24 x 18. Het werk is rechtsonder door de kunstenaar gesigneerd. Het werk kan goed verpakt via PostNL aangetekend worden verzonden voor € 10 (binnen Nederland). Deze kosten zijn voor rekening van de koper.

Dit item is verkocht voor 3,00
Starttijd:05-12-2014 om 17:23
Eindtijd:14-12-2014 om 17:23
Biedingen (2)
jozeph
13 dec. / 17:48
€ 3
Marten
06 dec. / 13:14
€ 1