Willy Belinfante - NAMIDDAGZON - kleurets - Verkocht

Willy Belinfante - NAMIDDAGZON - kleurets kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 21,00

Willy Belinfante - NAMIDDAGZON - kleurets kopen? Bied vanaf 1!Willy Belinfante - NAMIDDAGZON - kleurets kopen? Bied vanaf 1!Willy Belinfante - NAMIDDAGZON - kleurets kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  Hadrian
FA. (7)

316 verkochte items
  • Willy Belinfante (1922-2014)
GesigneerdHandgesigneerd

De zon staat laag, de schaduw tekent zich in lange lijnen af. De afmeting van het blad van deze kleurets is 30 x 36 en de afbeelding zelf meet 16 x 24. De kleurets is rechtsonder door de kunstenaar later gesigneerd, datum en oplage zijn niet bekend. De conditie van deze kleurets is uitstekend. De verzending is aangetekend via PostNL.

Dit item is verkocht voor 21,00
Starttijd:21-12-2016 om 18:15
Eindtijd:04-01-2017 om 22:20
Biedingen (10)
ajsch
04 jan. / 22:14
€ 21
noortje
04 jan. / 22:14
€ 19
noortje
04 jan. / 22:09
€ 17
ajsch
04 jan. / 22:09
€ 15
ajsch
04 jan. / 21:46
€ 11
KarlW1
04 jan. / 16:00
€ 9
Enza
04 jan. / 10:13
€ 7
JediArends
04 jan. / 10:12
€ 5
Enza
04 jan. / 10:12
€ 4
JediArends
26 dec. / 18:42
€ 1