Willy Belinfante - Pentekening

Willy Belinfante - Pentekening kopen? Bied vanaf 70!
Willy Belinfante - Pentekening kopen? Bied vanaf 70!Willy Belinfante - Pentekening kopen? Bied vanaf 70!Willy Belinfante - Pentekening kopen? Bied vanaf 70!
  • Willy Belinfante (1922-2014)
TypeTekening / Aquarel
Jaartal1941
TechniekPen (Inkt)
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen23.5 cm x 31.3 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Pentekening van Willy Belinfante, een stadsgezicht dat zij tekende in de 2e Wereld Oorlog op 19-jarige leeftijd, ondertekend met haar meisjesnaam Sauerbier.
Verzending tussen twee platen, 8,20, aangetekend 10,20

linksonder twee vlekjes op het blad

Willy Belinfante (1922-2014)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (4)
Geplaatst door  Cello1
FA. (42)

1225 verkochte items
Alle items van deze verkoper (18)
31.3 cm
23.5 cm
Starttijd:22-10-2022 om 13:42
Eindtijd:04-11-2022 om 20:41
Openingsbod € 70
ObjectlocatieVoorthuizen,  Nederland
VerzendingAlleen binnen Europa