Willy Fleur - Stilleven met zonnebloemen en rieten mandje

Willy Fleur - Stilleven met zonnebloemen en rieten mandje kopen? Bied vanaf 1!
Willy Fleur - Stilleven met zonnebloemen en rieten mandje kopen? Bied vanaf 1!Willy Fleur - Stilleven met zonnebloemen en rieten mandje kopen? Bied vanaf 1!Willy Fleur - Stilleven met zonnebloemen en rieten mandje kopen? Bied vanaf 1!Willy Fleur - Stilleven met zonnebloemen en rieten mandje kopen? Bied vanaf 1!Willy Fleur - Stilleven met zonnebloemen en rieten mandje kopen? Bied vanaf 1!Willy Fleur - Stilleven met zonnebloemen en rieten mandje kopen? Bied vanaf 1!Willy Fleur - Stilleven met zonnebloemen en rieten mandje kopen? Bied vanaf 1!Willy Fleur - Stilleven met zonnebloemen en rieten mandje kopen? Bied vanaf 1!
  • Willy Fleur (1888-1967)
StijlKlassiek
OnderwerpStilleven
IngelijstIngelijst
Afmetingen100 cm x 61 cm (h x b)
Lijst116 cm x 78 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Willy Fleur: vrijwel alle bloemen uit bloemisterij Meijer in de Reinkenstraat in Den Haag heeft deze 'pietje precies' wel eens geschilderd, volgens de monografie 'Een kleurrijk Haags schilder met een Oosters hart'. In zijn stillevens ontbreekt nauwelijks een bloemsoort: van seringen tot sneeuwballen en margrieten, anemonen , chrysanten ,gloxinia's etc., maar Johan Willem (Willy) Fleur heeft meer geschilderd: tropische vogels zoals papegaaien, kaketoes en parkieten, exotische vissen en Aziatische bazaars. Naast deze op het Verre Oosten geïnspireerde genres schilderde hij landschappen, wintergezichten, havens , veelal in olieverf op doek, soms met waterverf of pastelkrijt op papier. Vanaf 1912 tot aan zijn overlijden woont hij in Den Haag. Zijn opleiding krijgt hij aan de Rotterdamse Academie voor Beeldende Kunsten met Huib Luns als docent en vervolgens aan de Haagse Academie. Hij is vanaf de oprichting in 1917 actief lid van de Nederlandse Kunstkring in die stad en exposeert er regelmatig. Tentoonstellingen heeft hij ook in het Stedelijk Museum en het Rijksmuseum te Amsterdam, in de Koninklijke Kunstzaal Kleykamp en, zelfs heel frequent, in het Panorama Mesdag in de hofstad. Fleur staat bekend om zijn regelmatige hoge kwaliteit.

geen reparaties/restauraties met originele redelijk gave lijst

Willy Fleur (1888-1967)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (1)
Geplaatst door  Alkmaarde12de
FA. (3)

Lid sinds 2020
67 verkochte items
Alle items van deze verkoper (13)
78 cm
116 cm
61 cm
100 cm
Sluit over 2d 22u 23m 28s
Huidig bod€ 15
Volgend minimum bod: € 20
ObjectlocatieSchagen, Nederland
VerzendingAlleen per koerier
Starttijd:26-09-2022 om 17:17
Eindtijd:03-10-2022 om 19:15
Biedingen (5)
h-g-art
vandaag / 12:42
€ 15
Drella_2810
vandaag / 11:58
€ 10
h-g-art
28 sep. / 10:31
€ 5
Kunst_huis
28 sep. / 10:26
€ 3
h-g-art
27 sep. / 13:13
€ 1