Willy Sluiter - Portret - olieverf - 1924

Willy Sluiter - Portret - olieverf - 1924 kopen? Bied vanaf 450!
Willy Sluiter - Portret - olieverf - 1924 kopen? Bied vanaf 450!Willy Sluiter - Portret - olieverf - 1924 kopen? Bied vanaf 450!Willy Sluiter - Portret - olieverf - 1924 kopen? Bied vanaf 450!Willy Sluiter - Portret - olieverf - 1924 kopen? Bied vanaf 450!Willy Sluiter - Portret - olieverf - 1924 kopen? Bied vanaf 450!Willy Sluiter - Portret - olieverf - 1924 kopen? Bied vanaf 450!Willy Sluiter - Portret - olieverf - 1924 kopen? Bied vanaf 450!

Geplaatst door  ARTillery
FA. (4)

71 verkochte items
Alle items van deze verkoper (2)
  • Willy Sluiter (1873-1949)
Jaartal1924
IngelijstIngelijst
Afmetingen78.5 cm x 64 cm (h x b)
Lijst100 cm x 85 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Groot olieverfschilderij uit 1924 van de beroemde Willy Sluiter.

Het is waarschijnlijk een dame van hoge stand gezien haar zegelring. Leeftijd wordt vernoemd 84 jaar.

Het schilderij verkeert in zeer goede staat. Kan wel een reinigingsbeurt gebruiken.

De lijst is zeer oud en kan een opknapbeurt gebruiken.

Graag ophalen of versturen via koerier.

Doek is in goede staat. Oppervlakte vuil. Zeer oude lijst.

Sluit over 10d 11u 14m 49s
Openingsbod€ 450
ObjectlocatieUden, Nederland
VerzendingAlleen per koerier
Starttijd:11-08-2022 om 14:36
Eindtijd:25-08-2022 om 19:22