FA. (1)

Willy Weber - zonder titel

Willy Weber - zonder titel kopen? Bied vanaf 50!
Willy Weber - zonder titel kopen? Bied vanaf 50!Willy Weber - zonder titel kopen? Bied vanaf 50!Willy Weber - zonder titel kopen? Bied vanaf 50!Willy Weber - zonder titel kopen? Bied vanaf 50!Willy Weber - zonder titel kopen? Bied vanaf 50!Willy Weber - zonder titel kopen? Bied vanaf 50!Willy Weber - zonder titel kopen? Bied vanaf 50!Willy Weber - zonder titel kopen? Bied vanaf 50!

Geplaatst door  serARTE
FA. (12)

Lid sinds 2020
140 verkochte items
Alle items van deze verkoper (42)
  • Willy Weber (1933-1998)
Jaartal1974
TechniekCarborundum
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen43 cm x 53.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Fraai werk (aquatint/ carborundum) van Willy Weber dat in een zeer beperkte oplage (van slechts 15 stuks!) is uitgegeven.

Handgesigneerd.

Willy Weber (1933-1998)

Alle items van deze kunstenaar(1)
Geplaatst door  serARTE
FA. (12)

Lid sinds 2020
140 verkochte items
53.5 cm
43 cm
Sluit over 8d 21u 14m 16s
Openingsbod€ 50
ObjectlocatieUtrecht, Nederland
VerzendingAlleen binnen Europa
Starttijd:16-05-2022 om 21:39
Eindtijd:29-05-2022 om 16:33