Willy Weber - zonder titel

Willy Weber - zonder titel kopen? Bied vanaf 75!
Willy Weber - zonder titel kopen? Bied vanaf 75!Willy Weber - zonder titel kopen? Bied vanaf 75!Willy Weber - zonder titel kopen? Bied vanaf 75!Willy Weber - zonder titel kopen? Bied vanaf 75!Willy Weber - zonder titel kopen? Bied vanaf 75!Willy Weber - zonder titel kopen? Bied vanaf 75!Willy Weber - zonder titel kopen? Bied vanaf 75!Willy Weber - zonder titel kopen? Bied vanaf 75!
  • Willy Weber (1933-1998)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1974
TechniekCarborundum
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen43 cm x 53.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage3 / 15
Fraai werk (aquatint/ carborundum) van Willy Weber dat in een zeer beperkte oplage (van slechts 15 stuks!) is uitgegeven.

Handgesigneerd.

Willy Weber (1933-1998)

ZwitsersZwitsersAlle items van deze kunstenaar (1)
Geplaatst door  serARTE
FA. (12)

Lid sinds 2020
163 verkochte items
Alle items van deze verkoper (55)
53.5 cm
43 cm
Starttijd:18-10-2022 om 00:02
Eindtijd:30-10-2022 om 15:48
Openingsbod € 75
ObjectlocatieUtrecht,  Nederland
VerzendingAlleen binnen Europa