Wim Beuning - Nieuwe Haagse school - grote Litho - "verhuizing met poezen" - gesigneerd

Wim Beuning - Nieuwe Haagse school - grote Litho - "verhuizing met poezen" - gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!
Wim Beuning - Nieuwe Haagse school - grote Litho - "verhuizing met poezen" - gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!Wim Beuning - Nieuwe Haagse school - grote Litho - "verhuizing met poezen" - gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!Wim Beuning - Nieuwe Haagse school - grote Litho - "verhuizing met poezen" - gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!Wim Beuning - Nieuwe Haagse school - grote Litho - "verhuizing met poezen" - gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!Wim Beuning - Nieuwe Haagse school - grote Litho - "verhuizing met poezen" - gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!Wim Beuning - Nieuwe Haagse school - grote Litho - "verhuizing met poezen" - gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!Wim Beuning - Nieuwe Haagse school - grote Litho - "verhuizing met poezen" - gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!Wim Beuning - Nieuwe Haagse school - grote Litho - "verhuizing met poezen" - gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!Wim Beuning - Nieuwe Haagse school - grote Litho - "verhuizing met poezen" - gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!
  • Wim Beuning (1914-1986)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1957
TechniekLitho
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen30 cm x 33.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
  • Willem Coenraad Beuning werd op 17-6-1914 in Amsterdam geboren en overleed op 24-12-1986 te Leidschendam. Volgde zijn opleiding aan de Koninklijke Academie voor Beeldende Kunst (M.O. tekenen) in Den Haag. Maakte oa studiereizen naar Frankrijk, Spanje en Noorwegen.

    De Haagse kunstenaar  Wim Beuning genoot in de jaren vijftig tot en met zeventig van de vorige eeuw bekendheid als schilder, graficus, tekenaar en aquarellist. Zijn tekeningen en prachtig grafisch werk werden geroemd door kunstcritici als Jos de Gruyter. Beuning exposeerde regelmatig in de Haagse Kunststichting maar ook in het Gemeentemuseum en het Stedelijk Museum. Hij was een gewaardeerd lid van de Haagse kunstenaarsvereniging Pulchri Studio, Haagse Aquarellisten en 'De Grafische'. Daarnaast doceerde hij aan de Haagse Academie. Generaties studenten herinneren zich hem als een buitengewoon vakbekwaam docent. Dat Beuning daarnaast theosoof en vrijmetselaar was, is minder bekend. Hij was dan ook zeer terughoudend over de invloed die zijn levensovertuiging had op zijn werk.  Beuning won prijzen van de Jacob Marisstichting, Stadhuisprijs 's Gravenhage 1953; de hoofdprijs van Concours Internationaal du Dessin Wereldtentoonstelling Parijs 1937.

    Beuning was lid van de Nieuwe Ploeg uit Voorburg. Staat vermeld in de Scheen 1969-1970 .

mooie scherpe lithografie - niet ingelijst.

Wim Beuning (1914-1986)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (2)
Geplaatst door  artpointamsterdam
FA. (114)

3050 verkochte items
Alle items van deze verkoper (55)
33.5 cm
30 cm
Sluit binnenkort 19u 7m 55s
Huidig bod€ 10
Volgend minimum bod: € 15
ObjectlocatieAmsterdam, Nederland
Starttijd:25-09-2022 om 20:42
Eindtijd:02-10-2022 om 21:41
Biedingen (3)
Hannahvank
30 sep. / 22:24
€ 10
Niflheimer
30 sep. / 22:24
€ 5
Niflheimer
30 sep. / 12:30
€ 1