Wim Bouwsema (Groninger Ploeg) tekening

Wim Bouwsema (Groninger Ploeg) tekening kopen? Bied vanaf 75!
Wim Bouwsema (Groninger Ploeg) tekening kopen? Bied vanaf 75!Wim Bouwsema (Groninger Ploeg) tekening kopen? Bied vanaf 75!
  • Wim Bouwsema (1936)
TypeTekening / Aquarel

Willem Hendrik (Wim) Bouwsema

(Zie o.a RKD voor meer info)

Tekening uit 1973

Titel: onleesbaar, zie foto 3

rechtsonder gesigneerd en gedateerd "Wim Bouwsema 1973"

Beeldmaat 20,50 x 28,50 cm

Lijstmaat 37 x 49 cm (lijst is origineel, blank hout)

Verzending €10, ophalen te Heerenveen

Wim Bouwsema (1936)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door

Lid sinds
verkochte items
Alle items van deze verkoper ()
Starttijd:05-03-2017 om 21:38
Eindtijd:10-03-2017 om 21:38
Openingsbod € 75
ObjectlocatieHeerenveen,  Nederland