Wim Burger (1913-1999) - olie paneel, gesigneerd l.o. - Verkocht

Wim Burger (1913-1999) - olie paneel, gesigneerd l.o.  kopen? Bied vanaf 185!
Wim Burger (1913-1999) - olie paneel, gesigneerd l.o.  kopen? Bied vanaf 185!Wim Burger (1913-1999) - olie paneel, gesigneerd l.o.  kopen? Bied vanaf 185!Wim Burger (1913-1999) - olie paneel, gesigneerd l.o.  kopen? Bied vanaf 185!Wim Burger (1913-1999) - olie paneel, gesigneerd l.o.  kopen? Bied vanaf 185!Wim Burger (1913-1999) - olie paneel, gesigneerd l.o.  kopen? Bied vanaf 185!Wim Burger (1913-1999) - olie paneel, gesigneerd l.o.  kopen? Bied vanaf 185!Wim Burger (1913-1999) - olie paneel, gesigneerd l.o.  kopen? Bied vanaf 185!
  • Wim Burger (1913-1999)

Wim Burger (1913-1999)

Olie op paneel, gesigneerd linksonder

Afmetingen: 70cm x 70cm

Status: Goed. Is ingelijst (paar krasjes op de lijst)

Verzenden mogelijk

Zie ook mijn andere advertenties

Over hemzelf:

Wim Burger werd geboren in Amsterdam in 1913 en overleed in Laren (N.H.) in 1999.Woonde en werkte in Amsterdam. Leerling van de Vrije Academie (model) van Jos Rovers (figuur en stilleven) en van W.A. Wassenaar (landschap). Kreeg in 1965 een rijks studiebeurs en bezocht Israël, Italië, Joegoslavië, Spanje, Frankrijk, enz. Schilderde, aquarelleerde en tekende (ook tekeningen in O.I. inkt en gouaches) in figuratieve trant landschappen, stadsgezichten, panorama’s en figuren. Maakte bijzonder verrassende en aantrekkelijke tekeningen.

Wim Burger (1913-1999)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  JBK
FA. (21)

414 verkochte items
Alle items van deze verkoper (4)
Dit item is verkocht voor 185,00
Starttijd:22-05-2016 om 09:44
Eindtijd:04-06-2016 om 17:44
Margie
04 jun. / 12:08
€ 185