Ruloff S.A. Manuputty - Contra
Type kunstwerk | Schilderij |
Wim Burger (1913-1999)
Olie op paneel, gesigneerd linksonder
Afmetingen: 70cm x 70cm
Status: Goed. Is ingelijst (paar krasjes op de lijst)
Verzenden mogelijk
Zie ook mijn andere advertenties
Over hemzelf:
Wim Burger werd geboren in Amsterdam in 1913 en overleed in Laren (N.H.) in 1999.Woonde en werkte in Amsterdam. Leerling van de Vrije Academie (model) van Jos Rovers (figuur en stilleven) en van W.A. Wassenaar (landschap). Kreeg in 1965 een rijks studiebeurs en bezocht Israël, Italië, Joegoslavië, Spanje, Frankrijk, enz. Schilderde, aquarelleerde en tekende (ook tekeningen in O.I. inkt en gouaches) in figuratieve trant landschappen, stadsgezichten, panorama’s en figuren. Maakte bijzonder verrassende en aantrekkelijke tekeningen.
Starttijd | 22-5-2016 om 9:44 |
Eindtijd | 4-6-2016 om 17:44 |