Wim Burger - twee naakten - ingelijste grote gouache - Verkocht

Wim Burger - twee naakten - ingelijste grote gouache kopen? Bied vanaf 175!
Wim Burger - twee naakten - ingelijste grote gouache kopen? Bied vanaf 175!Wim Burger - twee naakten - ingelijste grote gouache kopen? Bied vanaf 175!Wim Burger - twee naakten - ingelijste grote gouache kopen? Bied vanaf 175!Wim Burger - twee naakten - ingelijste grote gouache kopen? Bied vanaf 175!Wim Burger - twee naakten - ingelijste grote gouache kopen? Bied vanaf 175!Wim Burger - twee naakten - ingelijste grote gouache kopen? Bied vanaf 175!Wim Burger - twee naakten - ingelijste grote gouache kopen? Bied vanaf 175!Wim Burger - twee naakten - ingelijste grote gouache kopen? Bied vanaf 175!Wim Burger - twee naakten - ingelijste grote gouache kopen? Bied vanaf 175!Wim Burger - twee naakten - ingelijste grote gouache kopen? Bied vanaf 175!Wim Burger - twee naakten - ingelijste grote gouache kopen? Bied vanaf 175!Wim Burger - twee naakten - ingelijste grote gouache kopen? Bied vanaf 175!
  • Wim Burger (1913-1999)
TechniekGouache
StijlAbstract
OnderwerpNaakt
IngelijstIngelijst
Afmetingen40 cm x 58 cm (h x b)
Lijst51 cm x 71 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Blad 40x58 cm, geplaatst achter passepartout en glas. In een bronskleurige alu lijst.

Gesigneerd  Wim B.  Het betreft hier vrijwel zeker Wim Burger. 100% garantie kan ik niet geven.

In goede gebruikte staat. Enige lichte watervlekjes en een plekje verfverlies, zie de foto's.

Wim Burger (1913-1999)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  Miles
FA. (40)

1511 verkochte items
Alle items van deze verkoper (150)
71 cm
51 cm
58 cm
40 cm
Dit item is verkocht voor 161,00 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:01-03-2021 om 21:22
Eindtijd:26-05-2021 om 11:09
eggman
26 mei / 10:36
€ 140